אודות ⋆ מעלה VOD
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סרט קצר, סיפור גדול

מעלה VOD הוא אתר הסרטים והפודקאסטים של בית הספר לקולנוע מעלה בירושלים.

סרטי הבוגרים ויצירות התוכן של מעלה פתוחות כאן עבורכם להזמנה בתשלום וצפייה מיידית. אנחנו מזמינים אותך ליהנות – כל צפייה שלך כאן תורמת להמשך היצירה הקולנועית, ומחזקת את העשייה של מעלה.

בית ספר לקולנוע מעלה הוקם בשנת 1989, והפך עם השנים לאחד מבתי הספר המובילים בישראל ללימודי קולנוע וטלוויזיה.

ייחודו של בי"ס 'מעלה' ע"ש אורי אליצור, הוא בעידוד הסטודנטים והסטודנטיות לגבש אמירה אמנותית-אישית עכשווית השואבת השראה ממקורות התרבות היהודית והישראלית, ועל כן סרטי הבוגרים מצליחים לבלוט ולהביא קול ייחודי ומגוון. הקול החשוב הזה ממשיך עם הבוגרים/ות אל תעשיית הקולנוע והטלוויזיה הישראלית, ומביא למסך הישראלי והבינלאומי יצירות ייחודיות כגון: שטיסל, הבלתי רשמיים, סרוגים, טהורה, התליין, שבאבניקים, ועוד.

בחורה מכסה את עיניו של בחור

סרטי הבוגרים הם סרטים קצרים בשלל ז'אנרים – תיעודי, עלילתי, דרמה, קומדיה ועוד. והם חוויה המתאימה לכל המשפחה.

בזכות אורכם הקצר, הסרטים יכולים גם להוות חלק מדיון או שיעור, ואכן אנשי חינוך רבים עושים בהם שימוש באירועים או בשיעורים שונים. מלבד סרטי מעלה – אנו שמחים לשתף כאן גם הרצאות קולנוע מקצועיות וכן ניתוח סרטים שיכולים להוות חומר עזר לאנשי חינוך, או שעת צפייה איכותית לקהל הרחב. על כך ראו עוד בעמוד "פודקאסט וידאו".

מעלה יכול להגיע גם אליכם לקהילה או למתנס – בית ספר מעלה מציע מגוון אירועים והרצאות של בוגרי מעלה בשילוב הקרנת סרטים. אירועים אלה מתאימים לכל מועד ולכל ציבור. בבית ספר מעלה בירושלים יש אולם הקרנה נח ומרווח, אך גם ניתן לקיים את ההרצאות אצלכם.

צפייה נעימה, ותודה!

תפריט נגישות